14 wrz 10 powodów, dla których warto wybrać VOILA, spośród innnych szkół językowych

  1. Istniejemy na rynku już od 2006 roku, czyli ponad 11 lat. Ten długi czas pozwolił nam wypracować skuteczne sposoby nauczania oraz obsługi klienta.
11 ans
moving_to_france

2. Jesteśmy szkołą specjalizującą się w nauczaniu języka francuskiego. Wszystko czego tu doświadczysz związane jest z Francją i krajami frankofońskimi. Tu otoczysz się francuskim 🙂

3. Jako jedyna szkoła języka francuskiego w Polsce posiadamy znak jakości PASE. To dla nas wielkie wyróżnienie! Przeszliśmy pozytywnie już 3 inspekcje sprawdzające całość funkcjonowania naszej szkoły: etyczność reklamy, poziom obsługi sekretariatu, efektywność nauczania. Całość zdaliśmy celująco!

logo-szk.-rekomendowana-poziom
francja_2

4. Możemy poszczycić się wspaniałym i doświadczonym metodykiem – Panią Dorotą Biele- który czuwa nad procesem nauczania. We VOILA, nasz metodyk szkoli regularnie zespół lektorów, plasuje kursantów do grup, czuwa nad testami i ewaluacjami.

5. VOILA to także wykwalifikowany zespół lektorów polskich i francuskich. Proces rekrutacji w naszej szkole jest bardzo rygorystyczny i pracować tu mogą tylko najlepsi. Lektorzy francuscy nie są przypadkowymi native speakerami, ale nauczycielami, którzy ukończyli studia uprawniające do nauczania języka francuskiego i regularnie się szkolą stale podwyższając swoje kwalifikacje.

LEKTORZY001A
konkurs_header-1024x265

6. Aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni wprowadziliśmy plan indywidualnego podejścia do każdego z nich. Każda osoba, która przychodzi do naszej szkoły przechodzi rozmowę plasującą z metodykiem, który ustala poziom językowy i doradza kursy. Analizujemy potrzeby i cele każdej osoby aby zaproponować najlepsze i najwygodniejsze rozwiązania. O każdym kursancie lektorzy rozmawiają z metodykiem szukając najefektywniejszych metod nauczania.

7.Dzielimy się ze słuchaczami swoją wiedzą – Pani Dorota przygotowała dla nich specjalny poradnik o tym jak skutecznie uczyć się języka francuskiego, a w szkole prowadzi dodatkowe warsztaty na ten temat.

cover fb
SONY DSC

8. Dla naszych Słuchaczy oferujemy bezpłatne warsztaty kulturowo-językowe, na których ćwiczymy wymowę, rozmawiamy o sztuce, piszemy konkretne listy administracyjne. Każdy wybiera temat dla siebie aby poszerzać swoje zainteresowania i ćwiczyć język francuski.

9. Zachęcamy naszych słuchaczy do czytania, umożliwiając im korzystanie z biblioteczki, którą stale wzbogacamy o nowe książki, komiksy i filmy.

pexels-photo-46274
SONY DSC

10. Aby nauka na kursie wiązała się z przyjemnością, dbamy o francuską atmosferę w szkole. Nasze wnętrza wyglądają jak francuska kawiarenka. Każda sale ma swój temat i inny klimat. W szkole pachnie kawą i słychać język francuski.Szybki kontakt!
+
Wyślij!