INFORMACJA DLA KURSANTÓW

13 mar INFORMACJA DLA KURSANTÓW

Drodzy Kursanci,

W związku z zapobieganiem rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 i ogólnymi zaleceniami do pozostania w domach, informujemy, że od piątku 13 marca kontynuujemy zajęcia ale ZDALNIE.

Każdy z Was otrzyma od lektora zaproszenie na lekcję, która odbędzie się za pomocą narzędzia Click Meeting. Może to brzmieć nowo i strasznie, ale takim nie jest. Wystarczy na kilka minut przed zajęciami kliknąć w link podany na zaproszeniu i w przeglądarce otworzy się okno grupy. Lektor będzie widoczny w małym okienku, tak samo jak inni kursanci. Zobaczycie tablicę, na której lektor będzie pisał najważniejsze informacje czy przykłady, weźmiecie udział w teście czy ankiecie, obejrzycie film na YouTube. Ważne, że nie musicie nic instalować, zakładać żadnego konta, ani się nigdzie rejestrować. Pamiętajcie, że na zajęciach trzeba mieć też ze sobą książkę, ćwiczenia i tak jak zawsze zeszyt i długopis. Nowe technologie są fajne, ale nie zastąpią własnych notatek w zeszycie:-)

Sekretariat szkoły jest czynny, jesteśmy dostępni dla Was mailowo oraz telefonicznie. Ci, którzy czekają na dostawę książek, prosimy pytajcie o nie na początku przyszłego tygodnia.

W związku trudną i dynamiczną sytuacją prosimy Was  o współpracę i wyrozumiałość. Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby zajęcia przebiegały bez zakłóceń i dodatkowych przeszkód. Mamy nadzieję, że aktualna sytuacja jest tylko tymczasowa i że zobaczymy się znów w szkole.

Pozdrawiamy, Dorota Biele i cała ekipa VOILASzybki kontakt!
+
Wyślij!