Konkurs! Do wygrania podwójny bilet na Spektakl : Formidable! Aznavour

24 lis Konkurs! Do wygrania podwójny bilet na Spektakl : Formidable! Aznavour

Widowisko jest hołdem dla najsłynniejszego francuskiego piosenkarza i wielkiego ambasadora francuskiej kultury – Charlesa Aznavoura, który zmarł w ubiegłym roku. Premierowy spektakl przygotowany przez Gila Marsalle – twórcę Piaf! The Show i Paris! The Show przedstawia barwną karierę legendarnego piosenkarza, od paryskich klubów, ról filmowych, aż po występy na Broadwayu. 

Na dwugodzinny spektakl składają się 32 utwory podzielone na 5 części: La Bohême, Les Origines, Ciemna, Broadway i finałowy Les Tubes, Concerts. W programie znalazły się najsłynniejsze utwory AznavouraSur ma vie, Ne me quitte pas, La bohem, Non, je n’ai rien oublie, La vie en rose, She w doskonałej interpretacji Julesa Grisona, utalentowanego aktora i wokalisty, znanego u nas ze spektaklu Paris! The Show, prezentowanego z wielkim powodzeniem w Polsce w 2015 i w grudniu 2019 roku.

Dopracowana scenografia The Aznavour Tribute jest wzbogacona niepublikowanymi zdjęciami z życia Charlesa Aznavoura. Jules Grison na scenie nie tylko brawurowo śpiewa i tańczy, ale również gra na fortepianie i gitarze. Akompaniuje mu 5-osobowy zespół.

Światowa premiera spektaklu odbyła się w styczniu 2017 roku w Nicei. Przed śmiercią Charles Aznavour miał okazję zobaczy ćspektakl i spotkać się z jego twórcami. Od tego czasu historię jego barwnego życia i niezwykła przygodę z muzyką miało okazję zobaczyć ponad 100 tysięcy widzów na 3 kontynentach! 

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać podwójny bilet wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Która z piosenek z repertuaru Charlesa Aznavoura podoba Ci się najbardziej i dlaczego?

Odpowiedź należy przesłać na adres: sekretariat@voila.edu.pl do 1.12.2021r. g. 12:00.

Nagrodą jest podwójny bilet na spektakl w Warszawie, na Scenie Relax 4.12. o godzinie 17:00.

Regulamin konkursu:Szybki kontakt!
+
Wyślij!