Kursy intensywne- po co, dla kogo, dlaczego?

21 sty Kursy intensywne- po co, dla kogo, dlaczego?

Niedawno uruchomiliśmy zapisy na kursy intensywne w lutym a także na kursy semestralne. Pytacie nas często o kursy intensywne, dla kogo są one przeznaczone, jak one wyglądają i czym się różnią od kursów semestralnych.

Kursy intensywne, jak sama nazwa wskazuje są INTENSYWNE. Trzeba sobie z tego zdawać sprawę, jest atutem, ale zarazem wyzwaniem. Zajęcia odbywają się codziennie po 4h lekcyjne. To dużo. Po kilku dniach zaczynacie myśleć i śnić po francusku. Na takich kursach bardzo szybko robi się postępy w mówieniu, gdyż pół dnia spędza się po francusku. My staramy się tak zorganizować zajęcia, żeby te 4h minęły szybko. Organizujemy dużo różnorodnych ćwiczeń utrwalających, tak aby wychodząc z zajęć sporo informacji zostawało w głowie.

Jednakże, wybierając kurs intensywny trzeba nastawić się na 3 tygodnie wysilonej pracy. Trzeba skoncentrować się głównie na francuskim, a pozostałe obowiązki odłożyć na bok.  Jeśli czas pozwala włączcie sobie po zajęciach jeszcze film po francusku, poczytajcie książkę. Wówczas „zanurzenie w języku” będzie pełniejsze, a Wasze efekty szybsze.

My obserwujemy ogromną satysfakcję kursantów po kursach intensywnych. Ci, którzy bali się mówić, mówią. Ci, którzy robili błędy, czy brakowało im słów w spontanicznej komunikacji, łatwo zabierają głos i mówią swobodnie. Dodatkowo, jest to takie samo nakręcające się koło. Po 3 tygodniach, szybko widać postępy, motywacja wzrasta, chętniej się uczymy itd. Naprawdę polecamy!

Tags:
, ,


Szybki kontakt!
+
Wyślij!