Ruszyły zapisy na kursy wakacyjne!

04 maj Ruszyły zapisy na kursy wakacyjne!

Aaaaaaaa wakacje tuż, tuż! Wreszcie!!!! Będzie słońce, będzie plaża… a może by tak, zamiast plaży – gorąca Warszawa i kurs francuskiego we VOILA? U nas będzie równie słonecznie! Zapraszamy na kursy ekstensywne lub konwersacyjne, które trwać będą przez całe trzy miesiące wakacji. Jeśli jednak nie przekonują Cię wakacje w Warszawie i wybierzesz błogi odpoczynek np. na Lazurowym Wybrzeżu, to również mamy coś dla Ciebie – kursy intensywne! Intensywne kursy francuskiego pozwalają ukończyć jeden poziom już w 3 tygodnie!

A może chcesz połączyć naukę francuskiego z przygodą na francuskim uniwersytecie? Przypominamy, że trwają również zapisy na wakacyjne kursy wyjazdowe do Besançon! Więcej informacji w zakładce Kursy we Francji na https://voila.edu.pl/oferta/.
vacances
TERMINY:
->Kursy ekstensywne
->Kursy intensywne
->Kursy konwersacyjne

A na koniec, NIESPODZIANKA!!!
Nie może zabraknąć naszej ulubionej promocji z voucherami! Kto szybszy, ten lepszy! 🙂 Zapisz się do końca maja na jeden z wakacyjnych kursów stacjonarnych, a otrzymasz chèque-cadeau 100zł do wykorzystania na kolejny kurs. To się zawsze opłaca!

voucher 100złSzybki kontakt!
+
Wyślij!