Wyniki konkursu!!!

19 gru Wyniki konkursu!!!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i za zaangażowanie w nasz przedświąteczny konkurs. Piosenki Dalidy są naprawdę wiecznie żywe!

Niezmiernie miło nam poinformować, że pierwsze miejsce zdobyła Małgorzata. otrzymuje od nas płytę Justyny Bacz „Pieść miłości”. Kolejne miejsca zajęli Aneta i Piotr. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy na koncert, który odbędzie się 7 stycznia w teatrze „Kamienica”.

A opis zwyciężczyni przeczytajcie sami:

Dalida ma wiele ciekawych pieśni dobrze „zrymowanych” i chwytających za serce. Ponieważ uczyłam się języka francuskiego lepiej mi się słuch tego rodzaju piosenek gdyż język francuski jak żaden pasuje to komponowania słowa śpiewanego.

Dolida w latach pięćdziesiątych zaspiewała śliczną pieśń „Bambibo”. Jest mi ona szczególnie bliska gdyż sama jestem mama, mam  dzieci. A pieśń ta jest właśnie o dziecku, nieszczęśliwie zakochanym synku, którego matka przestrzega I chce uchronić przed skutkami nieszczęśliwego, nieodwzajemnionego uczucia wyrażone choćby słowami „Miłości zazdrość to nie zabawy dla dzieci”.

Mądre słowa troskliwej matki we wspaniałym wykonaniu długo jeszcze brzmią w odbiorcy.

 Szybki kontakt!
+
Wyślij!