Zapisy na KURSY WAKACYJNE

05 maj Zapisy na KURSY WAKACYJNE

ZAPRASZAMY NA KURSY WAKACYJNE

Zapraszamy na Wakacyjne Kursy Języka Francuskiego. Nie trać czasu na wakacje, ucz się z nami stacjonarnie w Warszawie lub online łącząc się z dowolnego miejsca na Ziemi.

Proponujemy:
  • Kursy Regularne: Zajęcia odbywają się przez całe wakacje 2 razy w tygodniu. Możesz w ten sposób zrealizować jeden semestr nauki. Kurs odbywa się w standardowym, regularnym tempie, pozostwiając kursantom czas na dodatkowe aktywności i pracę, a nawet wyjazd na wakcje. Semestr wakacyjny zaczynamy już 27 czerwca!
  • Kursy Intensywne: Zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku po 4h lekcyjne. Jest to kurs, po którym szybko widać efekty gdyż materiał jednego semestru realizujemy w 3 tygodnie. W czasie wakacji będziemy mieli kilka takich 3 tygodniowych sesji, pierwsza już od 27 czerwca a kolejne po 3 tygodniach.
  • Kursy konwersacyjne: To zajęcia odbywające się 2 razy w tygodniu przez jeden miesiąc. Ich celem jest praca nad wypowiedzią ustną oraz zachowanie kontaktu z językiem w czasie wakacji. Kursy konwersacyjne zaplanowane są na lipiec, sierpień oraz wrzesień.


Szybki kontakt!
+
Wyślij!