Ruszyły zapisy na semestr zimowy 2016/2017!

01 cze Ruszyły zapisy na semestr zimowy 2016/2017!

1 czerwca – Dzień Dziecka – to doskonały moment na rozpoczęcie zapisów na nowy semestr! Na rok szkolny 2016/2017 przygotowaliśmy wiele skrojonych na miarę kursów dla dzieci i młodzieży, jednak dla „starszaków” przygotowaliśmy równie obszerną ofertę 😉

Jak co roku, możecie wybierać do woli spośród kursów ogólnych (dwa razy w tygodniu lub raz w sobotę), kursów lekkich (raz w tygodniu) czy zajęć konwersacyjnych i gramatycznych. Ponadto przygotowaliśmy nowość – zajęcia raz w tygodniu 4h lekcyjne (od poniedziałku do piątku, w zależności od poziomu)!

Nie zapominamy oczywiście o maturzystach i gimnazjalistach – zapraszamy na kursy całoroczne przeznaczone specjalnie dla Was.

Nieustannie propagujemy naukę języków od najmłodszych lat, dlatego w ofercie znajdziecie słynne kursy dla maluchów – Petit VOILA. Zapraszamy dzieciaki od 3 do 10 lat!

Szczegółowe informacje nt. dat, terminów zajęć, znajdziecie poniżej:

 

PROMOCJA DO KOŃCA CZERWCA!

Zrzut ekranu z 2016-04-28 13:35:56
Tradycji musi stać się zadość, zatem wraz z zapisami na nowy semestr rusza świeżutka promocja! Zgarnij voucher 100zł oraz wyczesaną torbę VOILA przy zapisie do końca czerwca.

Zgadnijcie sami, którą z toreb dla Was wybraliśmy! 😉

 Szybki kontakt!
+
Wyślij!